POZNAJ NAS

Dekoracje tworzone z pasją do rękodzieła

KIM JESTEŚMY?

Decoranto

Decoranto to sklep internetowy, w którym znajdziesz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Nasze produkty tworzone są przez lokalnych rzemieślników, wyróżniając się na tle masowej produkcji, zapewniając unikalność i autentyczność w każdym detalu.

„Semper feugiat nibh sed pulvinar proin gravida. Non quam lacus suspendisse faucibus interdum.”
Norman Weaver
Syracuse, NY

detale tworzą atmosferę domu

W Decoranto wierzymy, że to detale tworzą atmosferę domu. Dlatego każda dekoracja to dzieło sztuki, od ręcznie tworzonych świeczek sojowych czy wianków, przez stylowe obrazy, aż po inne wyjątkowe dekoracje, które odmienią Twoją przestrzeń.

ŁĄCZYMY TRADYCJĘ Z NOWOCZESNYM DESIGNEM

Niezależnie od tego, czy preferujesz minimalizm, skandynawski chłód, czy bogactwo boho, w Decoranto znajdziesz coś idealnego dla siebie.

Proponujemy rozwiązania, które łączą w sobie tradycję rzemieślniczą z nowoczesnym designem, tworząc kolekcje, które są zarówno estetycznie dopracowane, jak i funkcjonalne.

Odkryj z nami, jak stylowe dodatki mogą odmienić Twoje wnętrze lub przestrzeń.

View More

Our Clients

We cooperate with popular brands all over the world

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis volutpat est velit. Hac habitasse platea dictumst vestibulum.